Czy masz skończone 18 lat ?

Aby obejrzeć tę zawartość, musisz mieć co najmniej osiemnaście lat.

Czy masz skończone osiemnaście lat i chcesz oglądać treści dla dorosłych?

Tak mam skończone 18 lat nie dziękuję
ANAL Lube 1000 ml
  • Tylko online
  • Nowy
ANAL Lube 1000 ml

ANAL Lube 1000 ml

pozostale
92,00 zł
  • 2-00243
  • Cobeco
Ilość

Darmowa dostawa od 150 zł
Gwarantowany zwrot
Wsparcie
Guaranteed safe checkout
CBL Cobeco Anal Lube Water Based to intymny lubrykant, który zapewnia naturalną przyjemność dzięki gęstej i unikalnej konsystencji poślizgu i jest szczególnie odpowiedni do użytku analnego.

Ten intymny lubrykant ma działanie nawilżające. Daje większy komfort podczas czynności seksualnych i uzupełnia naturalne nawilżenie ciała, co sprawia, że ​​współżycie seksualne jest intensywniejsze.

CBL Cobeco Anal Lube Water Based daje więcej erotycznej przyjemności obojgu partnerom. Ten lubrykant może być również stosowany w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi.

Na wybrane partie ciała nanieś odpowiednią ilość lubrykantu i rozprowadź na skórze. Formuła na bazie wody nadaje produktowi lekką i łatwo rozprowadzającą się konsystencję, która jest neutralna dla skóry. Ten lubrykant zapewnia uczucie miękkości i komfortu podczas użytkowania. Taka formuła na bazie wody z czasem w dużej mierze zostanie wchłonięta przez skórę, w razie potrzeby nałóż dodatkowy lubrykant podczas użytkowania, aby zapewnić ciągłe przyjemne przesuwanie. W razie potrzeby ten środek smarny można łatwo zmyć. Grubsza konsystencja została specjalnie opracowana do użytku analnego.

Szczegóły Produktu

Cobeco
2-00243
6 Przedmioty

Opinie

Inni wybrali również

Opinie Klientów

Inni wybrali również

Opinie Klientów